Rusza już czwarty cykl spotkań pt. Przemysł – nauka – dobre połączenie. Tym razem tematem przewodnim będzie Spawalnictwo i diagnostyka złączy spawanych. Zarówno wykładowcy, studenci, jak i przedstawiciele firm zaprezentują ciekawe tematy z tej dziedziny. Między innymi Pan Piotr Śliz z firmy EWM AG przedstawi temat pt. Oszczędności w wytwarzaniu konstrukcji stalowych dzięki procesowi force arc. Przedstawiciel firmy PHU TEST-SPAWSYSTEM  Pan Kamil Ufland omówi sposoby oceny złącz spawanych, a Pani Dominika Furman z firmy Olympus przedstawi techniki mikroskopowe i NDT w ocenie spoin.

 
Po sesji tematycznej przyjdzie czas na warsztaty z udziałem gości. Będzie można spawać oraz zapoznać się z aparaturą do oceny spoin.
 
Zapraszamy serdecznie!!
 
Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2020 roku od godz. 15.30 przy ul. Chopina 52 w budynku nr 6 i sali 301. Warsztaty będą prowadzone zarówno w sali 301, jak i przed budynkiem.
 
Zainteresowane osoby proszone są o potwierdzenie obecności na e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Pani Prezes Koła SIMP przy WT AJP Joanna Kostrzewa po numerem tel. 504-155-239.
Informacji o działalności Koła SIMP przy WT AJP można szukać na następujących stronach:
 
4_Przemysł_-_nauka_-_dobre_połączenie1M.JPG