W sprawie praktyk należy kontaktować się z opiekunami praktyk:

• studenci kierunku Mechanika i budowa maszyn I i II stopnia, Automatyka i robotyka: mgr Joanna Kostrzewa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • studenci kierunku Inżynieria bezpieczeństwa oraz Energetyka: mgr inż. Konrad Stefanowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • studenci kierunku Informatyka: mgr inż. Marcin Gumiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE, REGULAMINy I PROGRAMY PRAKTYK

Postanowienia ogólne:

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, odbywający studia na kierunkach prowadzonych na Wydziale Technicznym są zobowiązani do odbycia praktyki zawodowej.

Praktyka zawodowa jest integralną częścią procesu kształcenia studentów Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim i podlega obowiązkowi zaliczenia.

Cele praktyki:

Praktyki zawodowe mają na celu przygotowanie studenta do praktycznego wykonywania zawodu na danym kierunku studiów.

Miejsce odbywania praktyk:

Praktyki realizowane są w przedsiębiorstwach, spółkach i innych jednostkach, o ile istnieje tam możliwość zrealizowania  założeń programowych praktyki.

Regulamin praktyk

Automatyka i robotyka - I stopnia
Energetyka - I stopnia
Informatyka - I stopnia