Szanowni Państwo,

Wydział Techniczny AJP uczestniczy w polsko-niemieckim projekcie „Przełamywanie granic za pomocą technologii o kluczowym znaczeniu - Zrównoważony rozwój transgranicznej sieci kompetencji w zakresie transferu wiedzy i technologii w dziedzinie budowy lekkich konstrukcji zorientowanej na zastosowania w praktyce”.

Grupą docelową są studenci, kadra naukowa i pracownicy MŚP z regionu Lubuskiego i Brandenburgii. Podczas kilkunastu warsztatów w Polsce i Niemczech uczestnicy uzyskają zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności opracowywania technologii z zastosowaniem lekkich materiałów konstrukcyjnych. Jako przykład zostanie opracowana – od etapu koncepcji, poprzez symulację aż do implementacji i testów materiałowych – konstrukcja lekkiego ramienia robota.

II warsztat pt.: „Produkcja przyrostowa na bazie tworzyw sztucznych lub proszków metali oraz symulacja produkowanych komponentów“ odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2021 r. w formule online na platformie zoom.
W załączeniu program warsztatów i link dostępowy z hasłem.
Zapraszamy!

Program wartszatów: do pobrania