V Finał konkursu "Programować każdy może"

W dniu 11 maja 2021 r. na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się V Finał konkursu "Programować każdy może", którego celem było szerzenie wiedzy z zakresu nauk technicznych wśród młodzieży ze szkół podstawowych z województwa lubuskiego.

Konkurs zorganizowany został przez Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim II LO im. Marii Skłodowskiej Curie w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęła Pani Ewa Rawa - Lubuski Kurator Oświaty oraz Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Najlepsze wyniki osiągnęli uczniowie:

• Dominik Słowiński (Szkoła Podstawowa KSW im. P.J. Frassatiego w Gorzowie Wielkopolskim)
  • Leon Wachowski (Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera z Zielonej Górze)
  • Benjamin Tomkowiak (Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera z Zielonej Górze)

W imieniu organizatorów wszystkim zwycięzcom, finalistom oraz opiekunom dziękujemy za udział w konkursie oraz serdecznie gratulujemy.