Grafika naglowek

JUŻ 09 MARCA 2023 STUDENCI ORAZ UCZNIOWIE SZKÓŁ ŚREDNICH ZMIERZĄ SIĘ W HACKATHONIE

Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolski, Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy oraz SoftSide Sp. z o. o. Software House Gorzów, zapraszają na wyjątkowy Hackathon, który odbędzie się 09 marca 2023 r. na Wydziale Technicznym gorzowskiej Akademii. To wydarzenie inne niż wszystkie, które łączy nowe technologie i pokazuje potencjał dla programistów w naszym mieście i regionie.

Uczestnicy będą tworzyć nowe funkcjonalności aplikacji webowej na potrzeby Inkubatora Przedsiębiorczości Think Tank, który powstał z inicjatywy Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego, a jego zadaniem jest stworzenie prorozwojowych warunków dla powstawania innowacyjnych firm technologicznych. Inkubator to nowoczesne miejsce na mapie Gorzowa Wielkopolskiego, które jest szansą dla start-upów, przedsiębiorców działających na rynku nie dłużej niż trzy lata, a także tych, którzy działalność prowadzą powyżej trzech lat i posiadają duży potencjał rozwojowy, a chcą wciąż pracować nad wdrażaniem nowych rozwiązań.

Wydarzenie przewiduje dzień dynamicznej pracy indywidualnie lub w zespołach pod okiem mentorów, której finałem będzie zaprezentowanie swoich projektów przed jury. Najlepsze z nich otrzymają cenne nagrody w tym możliwość podjęcia pracy w nowopowstałej firmie programistycznej SoftSide Sp. z o.o. Software House Gorzów.

To już druga edycja wydarzenia na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Pierwsza odbyła się tuż przed pandemią, gdzie uczestnicy zmierzyli się z wyzwaniami mającymi na celu sprawić, aby Gorzów Wielkopolski stał się miastem Smart.

Szczegóły i formularz zapisów znajdują się pod linkiem: http://hackathon.ajp.edu.pl/

grafika dol