baner haca09 marca 2023 r. na Wydziale Technicznym w II Hackathonie udział wzięło dziewięć drużyn. Przez kilka godzin mierzyli się z zadaniem programistycznym polegającym na wykonaniu implementacji aplikacji webowej do rezerwacji sal w Inkubatorze Przedsiębiorczości działającym w Gorzowskim Ośrodku Technologicznym Parku Naukowo-Przemysłowym Sp. z o. o. Po długich zmaganiach zespoły zaprezentowały swoje rozwiązania przed jury. Miło nam poinformować, iż zwycięskimi drużynami zostały:

1. Piotr Kuchowicz - wygrana 5000,00 zł

2. Oleksii Hudzishewskyi, Marcin Retkowski - wygrana 2000,00 zł

3. Radosław Korotkiewicz, Jakub Fabicki - wygrana 1000,00 zł.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali udział w kursie z programowania w języku Python oraz w kursie z metod sztucznej inteligencji, które odbędą się na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejny Hackathon, który już za rok.