Konferencja Naukowo Techniczna Nowoczesne Technologie w Przemyśle

Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża, Technische Hochschule Wildau, Lubuska Organizacja Pracodawców, Gorzowski Ośrodek Technologiczny, Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Lubuski Klaster Metalowy, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników, Klaster IT, Klaster Sinotaic, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają na spotkanie nauki i biznesu w ramach międzynarodowej konferencji.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń, poszerzenie wiedzy, integracja środowiska naukowego oraz dyskusja nad aktualnymi technologiami stosowanymi w informatyce, energetyce, wytwarzaniu i mechanice.

Zakres tematyczny:

1. "Kierunki zmian branży energetycznej", która obejmuje m. in. potencjał rozwojowy energetyki ze źródeł odnawialnych, politykę rozwoju ekoenergii przez samorząd gminny oraz powiatowy, energetykę konwencjonalną, zmiany klimatyczne lub pokrewne.

2. "Nowoczesne technologie w informatyce", która obejmuje bezpieczeństwo danych, zastosowania sztucznej inteligencji, metody programowania, przemysłowe zastosowania informatyki lub pokrewne.

3. "Inżynieria wytwarzania i konstrukcje maszyn", która obejmuje techniki wytwarzania, konstrukcje maszyn, inżynierię materiałową lub pokrewne.

Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 grudnia w budynkach Wydziału Technicznego AJP, ul. Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim.
Szczegóły w programie dostępne na stronie konferencji:

Baner2023.png