Szanowni Studenci

W zwązku z realizacją zajęć w formie pracy zdalnej prosmy wszystkich studentów Wydziału Technicznego o codzienne zaglądanie na e-maile grupowe, gdzie umieszczane będą infromacje i zadania od prowadzących zajęcia.

ODWOŁANIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

Już po raz trzeci Siemens kieruje do studentek uczelni technicznych program „Inżynierki 4.0” oferujący nowe możliwości podniesienia kwalifikacji zwiększające ich szanse na rynku pracy. Firma chce wspierać ambitne młode kobiety w zakresie ich kompetencji cyfrowych w obszarze Industry 4.0. W ramach programu na uczestniczki czekają warsztaty prowadzone przez członków Zarządu Siemens oraz ekspertów z zakresu technologii przemysłowej.

 WYJAZDY ERASMUS+ 2020/2021 – ROZPOCZĘŁA SIĘ  REKRUTACJA STUDENTÓW I KWALIFIKACJA PRACOWNIKÓW NA WYJAZDY w r. a. 2020/2021 DO KRAJÓW PROGRAMU

Rozpoczęła się rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 do krajów programu.

 

Terminy składania dokumentów na wyjazdy:

  • studentów na studia – 17 kwietnia 2020 r.
  • studentów na praktyki – 15 maja 2020 r.
  • pracowników w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych i w celach szkoleniowych – 29 maja 2020 r.

Zasady rekrutacji studentów i kwalifikacji pracowników, niezbędne dokumenty, lista uczelni partnerskich i więcej informacji na temat programu Erasmus+ w zakładce AKADEMIA/ Program Erasmus http://www.ajp.edu.pl/informacje-o-programie-2.html oraz w poszczególnych zakładkach dotyczących wyjazdów.