25 czerwca 2020 r. odbyła się konferencja prasowa dotycząca zadania inwestycyjnego pn. „Wykonanie roboty budowlanej w formule zaprojektuj i wybuduj na potrzeby Laboratorium Technologicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża” polegających na przebudowie infrastruktury dydaktycznej w zakresie części budynku dydaktycznego nr 7 przy ul. Fryderyka Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim. Wykonawcą jest PPUH DREW-PLAST Dariusz Mazowiecki, a wartość kontraktu wynosi 6 347 866,78 zł brutto, termin realizacji to 12 miesięcy.

Już za chwilę już niedługo ruszamy!!!

Zapraszamy o 12.30 na stronę turnieju  http://pucharajp.ajp.edu.pl/ pojawią się tam linki do obserwowania meczy poszczególnych drużyn.

Zapraszamy do kibicowania oraz do wspierania Hospicjum 

drabinka.png

W tym roku wychodząc naprzeciw sytuacji panującej w kraju i na świecie Wydział Techniczny postanowił połączyć pomoc lokalnej społeczności z możliwością udziału w turnieju on-line. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Lokalnym Turnieju League Of Legends organizowanym przez Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Głównym celem Turnieju jest zbiórka środków dla Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Stilonowej 21.

Liczymy na szczególne zaangażowanie szkół ponadpodstawowych i prosimy o uczestnictwo w planowanym wydarzeniu.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2784861511747781/
Strona wydarzenia: http://pucharajp.ajp.edu.pl/
Regulamin wydarzenia: http://pucharajp.ajp.edu.pl/regulamin.pdf
Grupa dla osób szukających drużyny i na odwrót: https://www.facebook.com/groups/831775103981274/
Materiał reklamowy ( plakat/ulotka ): https://i.imgur.com/y8Z2bBe.jpg

 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie zaprasza studentów i absowlentów do obycia praktyk w pobliskich kopalniach ropy naftowej i gazu ziemnego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do aplikowania.

Oferta praktyk PGNiG

 

W dniach 26-29.05.2020 r. odbędzie się wirtualna konferencja "Innowacje 4.0" organizowana przez firmę Autodesk. Zachęcamy Pracowników i Studentów do udziału w konferencji.

innowacje_banner