Poniżej szczegółowy program konferencji Wydziału Technicznego AJP organizowanej dnia 25 września 2020 r. pt. "Technologie przyszłości" 

Podgląd obrazu

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się ósma edycja CodeWeek, czyli Europejskiego Tygodnia Kodowania – w tym roku świętujemy w dniach 10-25 października, czyli już za miesiąc!

Wraz z ministrem cyfryzacji Markiem Zagórskim serdecznie zapraszamy do udziału w tym największym programistycznym wydarzeniu w Europie.

Dnia 25 września 2020 r. na Wydziale Technicznym odbędzie się konferencja "Technologie przyszłośći", która swoim zakresem obejmuje trzy sesje tematyczne:

- "Kierunki zmian branży energetycznej",

- "Nowoczesne technologie w informatyce",

- "Inżynieria wytwarzania i konstrukcje maszyn".

Już dziś zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konferencji na stronie:technologieprzyszlosci.ajp.edu.pl, jak również publikowania i udziału w wybranych panelach.  

 

mtp logo8 września 2020 r. odbędzie się drugie spotkanie ITM_talks dotyczące autonomii robotów, IoT oraz cyfryzacji. Szczegóły na stronie: https://talks.itm-europe.pl/?utm_source=Redlink.pl&utm_medium=email&utm_campaign=ITM_talks%20II%20-%20Ponowienie

 13 sierpnia 2020 r. z inicjatywy Pana Włodzimierza Fleischera reprezentującego Lubuski Klaster Metalowy oraz Pana Piotra Downara z firmy AE Group ze Strzelec Krajeńskich, firma AE Group po raz kolejny wsparła kształcenie praktyczne Wydziału Technicznego i przekazała zestawy narzędzi, które wykorzystane zostaną przez Studentów podczas zajęć w laboratorium technik CNC oraz inżynierii wytwarzania. Wydział Techniczny serdecznie dziękuje zarówno firmie AE Group, jak i Panu Fleischerowi. Narzędzia wykorzystane zostaną już w październiku!