CKZIU ZBĄSZYNEK- NAUCZYCIEL INFORMATYKI

 

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT PRACY

 

 

 

Logo Drodzy Studenci i Absolwenci Wydziału Technicznego, firma Forvia Faurecia zaprasza do zapoznania się z ofertami pracy, praktyk i staży, które zostały zamieszczone ponieżej, a my do aplikowania.

1 oferta2 oferta

 

3 oferta

 

4 oferta

 

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT PRACY

Sieć Dealerska BMW jest otwarta na współpracę w zakresie praktyk oraz staży. Aby ułatwić Studentom nawiązanie współpracy z Autoryzowanymi Serwisami BMW, na dedykowanym serwisie www.praca-dealerbmw.pl stworzyliśmy nowe podstrony dotyczące praktyk oraz staży w Grupie BMW.

Co oferujemy studentom kierunków technicznych powiązanych z motoryzacją?

1.     Praktyki.

Na naszej podstronie: https://www.praca-dealerbmw.pl/praktyki/, zamieszczone są informacje o praktykach realizowanych w autoryzowanych Serwisach BMW.

Oprócz podstawowych informacji dotyczących praktyk, opublikowaliśmy listę Dealerów, którzy realizują praktyki. Po wybraniu na mapie Dealera najbliżej Państwa okolicy, pojawią się bardziej szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe do osoby koordynującej praktyki po stronie Dealera. Zachęcamy do kontaktu z koordynatorami oraz omówienia możliwości odbycia praktyk.

2.     Staże.

Na naszej podstronie https://www.praca-dealerbmw.pl/staze/, Państwa studenci znajdą informacje o stażach realizowanych w sieci Dealerskiej BMW oraz aktualne oferty staży, na które mogą aplikować.

Zachęcamy Studentów oraz Absolwentów Wydziału Technicnzego do zapoznania się z ofertą praktyk oraz staży w Sieci Dealerskiej BMW oraz aplikowanie i poszerzanie swoich kompetencji zawodowych.  

logolwzukrainaok10 czerwca 2022 r. w Laboratorium Technologicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się Lubuskie Forum Innowacji. Organizatorem forum był Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Było to pierwsze Lubuskie Forum Innowacji w Gorzowie. Ale także pierwsze w cyklu organizowanych przez urząd marszałkowski. Podczas spotkania reprezentowane było innowacje naszego regionu w tym także działalność naukowo-badawcza gorzowskiej Akademii. Uczestnicy spotkania mięli okazję zapoznać się z wystąpieniami:

  • Działalność Akademii im. Jakuba z Paradyża w obszarze B+R+I oraz przykłady projektów B+R w innowacyjnej gospodarce – trendy światowe, Aleksandra Radomska-Zalas, dziekan Wydziału Technicznego AJP ,
  • Przyszłość Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego, Justyna Kmietowicz, dyrektor GOT w Gorzowie Wlkp.,
  • Nowoczesne Technologie w medycynie, Robert Surowiec wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.,
  • Nowa organizacja – obszary wsparcia przedsiębiorców, Ireneusz Maciej Zmora, prezes Lubuskiej Federacji Przedsiębiorców Polskich.
  • Innowacje w gospodarce, Robert Barski – przedstawiciel Wydziału Technicznego,
  • Innowacyjne projekty – od koncepcji poprzez finansowanie, aż do produktu końcowego, Jacek Strościc – prezes Perceptus
  • Potencjalne finansowanie projektów B+R w obszarze innowacyjnej gospodarki, Sylwia Pędzińska Dyrektor Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego

Po części panelowej odbyły się warsztaty sieciujące i zbliżające ludzi biznesu z uczelniami i instytucjami. 

10 1

Autor zdjęcia: Katarzyna Kozińska

 

 

 

10 czerwca 2022 przedstawiciele Wydziału Technicznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu w ramach działalności ośrodka „Czym Skorupka za młodu” uczestniczyli w festynie naukowym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 w Gorzowie Wielkopolskim. Uczestnicy festynu mieli okazję m. in. zapoznać się z zasadami druku 3D, które prowadził tegoroczny absolwent Mechaniki i budowy maszyn Pan Szymon Radomski, rozwiązywać zagadki logiczne i budować wierzę z przestrzennych figur z Panią Aleksandrą Radomską-Zalas, wykonywać doświadczenia chemiczne pod opieką Pani Katarzyny Tomickiej z zaprzyjaźnionego Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego oraz Pani Anny Fajdek-Bieda oraz ścigać się robotami lego ze studentem II roku informatyki Panem Erykiem Redzoszem.

Ważnym punktem imprezy był punkt medyczny studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu należących do koła naukowego Academicus Medicus tj. Pani Angeliki Klóski, Pani Marzeny Jurskiej-Wąsiel oraz Pana Marcina Kołodziejczaka, którzy nie tylko promowali zdrowy tryb życia, ale mierzyli ciśnienie oraz poziom cukru uczestników festynu naukowego, co oczywiście cieszyło się dużym powodzeniem.Zdjęcie 1 Przygotowani do pikniku naukowegoZdjęcie 2 Druk 3dZdjęcie 3 Doświadczenia chemiczneZdjęcie 4 Wyścigi LEGOZdjęcie 5 Punkt medycznyZdjęcie 6 Punkt medyczny