W dniach 26-27 maja 20201 odbędzie się w formie online trzeci warsztat w ramach projektu „Przełamywanie granic za pomocą technologii o kluczowym znaczeniu - Zrównoważony rozwój transgranicznej sieci kompetencji w zakresie transferu wiedzy i technologii w dziedzinie budowy lekkich konstrukcji zorientowanej na zastosowania w praktyce”.

Warsztat “Einfluss der anisotropen Materialcharakteristik bei Faserverbunden und gedruckten Bauteilen / Wpływ anizotropowych właściwości materiału w kompozytach włóknistych oraz komponentach drukowanych“ zorganizowany przez lidera projektu Fachgebiet Polymerbasierter Leichtbau | Brandenburgische Technische Universität Cottbus - Senftenberg

Dostęp do warsztatu: https://us02web.zoom.us/j/82474840091?pwd=dXNOT2ZiRnU5UE9BYTRrNmhYY0lFZz09

Program warsztatów – w załączonym pliku

Zapraszamy Pracowników i Studentów do udziału w warsztatach. Osoby zainteresowane udziałem w Warsztacie prosimy o przesłanie maila o treści: Potwierdzam udział, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Rozpoczęła się rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022 do krajów programu.

V Finał konkursu "Programować każdy może"

W dniu 11 maja 2021 r. na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się V Finał konkursu "Programować każdy może", którego celem było szerzenie wiedzy z zakresu nauk technicznych wśród młodzieży ze szkół podstawowych z województwa lubuskiego.

WYBÓR MODUŁÓW OBIERALNYCH 2021/22

Studenci I r. studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na Wydziale Technicznym AJP w Gorzowie Wielkopolskim zoobowiązani są wybrać preferowany moduł obieralny, który będą realizować od 3 semestru r.a.2021/2022 do końca studiów.

Terminy wyboru specjalności:

· swój wybór należy zadeklarować do 07 maja 2021 r. ,

· deklarację należy przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w Zespole Dziekanatów – pok. 106, ul. Fryderyka Chopina 52, blok 8,

 

KIERUNEK INFORMATYKA, studia pierwszego stopnia

Możecie Państwo wybrać następujące moduły obieralne w ramach kierunku:

· Automatyka i mechatronika,

· Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych.

· Tworzenie aplikacji

 DEKLARACJA WYBORU MODUŁU NA KIERUNKU INFORMATYKA

 

KIERUNEK AUTOMATYKA I ROBOTYKA, studia pierwszego stopnia

Możecie Państwo wybrać następujące moduły obieralne w ramach kierunku:

· automatyka,

· robotyka,

 DEKLARACJA WYBORU MODUŁU NA KIERUNKU AUTOMATYKA I ROBOTYKA 

 

KIERUNEK ENERGETYKA, studia pierwszego stopnia

Możecie Państwo wybrać następujące moduły specjalnościowe w ramach kierunku:

· elektroenergetyka,

· inżynieria środowiska,

DEKLARACJA WYBORU MODUŁU NA KIERUNKU ENERGETYKA 

 

KIERUNEK MECHANIKA I BUDOWA MASZYN, studia pierwszego stopnia

Możecie Państwo wybrać następujące moduły specjalnościowe w ramach kierunku:

· Inwestycje i wdrożenia przemysłowe,

· Procesy produkcyjne i technologiczne,

· Urządzenia i systemy mechatroniczne,

DEKALRACJA WYBORU MODUŁU NA KIERUNKU MECHANIKA I BUDOWA MASZYN 

Urząd Dozoru Technicznego zaprasza na VII Konferencję Technika Kształtuje Rozwój - "Innowacje w bezpieczeństwie dla przemysłu XXi w.". Wydarzenie odbędzie się w dniu 18 maja 2021r. w formule online. Konferencja jest skierowana do przedstawicieli przedsiębiorstw, izb gospodarczych, administracji rządowej i samorządowej oraz środowisk naukowo-technicznych.