W dniach 13-14.11.2019 Wydział Techniczny odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej z Kłodawy oraz Szkoły Podstawowej nr 2 z Gorzowa Wielkopolskiego.

Mija drugi miesiąc pobytu trzech studentów II roku kierunku Informatyka na Cyprze. Pani Klaudia Domańska, Pan Tomasz Kopyciński oraz Pan Patryk Kupis wyjechali w ramach programu Erasmus+ studiować na Frederick University na Cyprze.  

23 października 2019 r. odbyło się kolejne spotkanie Konwentu Wydziału Technicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża. Od tego roku akademickiego zmieniła się formuła spotkań i obywają się one w firmach naszego miasta i regionu. Jako pierwsza zaprosiła nas firma SPAW-KON z Gorzowa Wielkopolskiego, która oferuje pełen zakres usług spawalniczych różnymi metodami w zależność od potrzeb i wymagań usługi, elementu poddawanego naprawie lub produkcji.

Znalezione obrazy dla zapytania pka logo Miło nam poinformować, iż Uchwałą Nr 805/2019 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 24 października 2019 r. kierunek Energetyka prowadzony na Wydziale Technicznym otrzymał pozytywną ocenę programową.

 Firma Talentuno poszukuje dla swojego klienta pracownika na stonowisko Inżynier Mechanik. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy i do aplikowania: OFERTA PRACY