Dołącz do Zespołu Działu Części i Akcesoriów w BMW Bońkowscy – firmie, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną pozycją na rynku. Jeżeli znasz części samochodowe, cechuje Cię zamiłowanie do technologii, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i motywacja do osiągania jak najlepszych wyników, mamy dla Ciebie idealną ofertę. BMW Bońkowscy to Autoryzowany Dealer BMW, który obecnie do swojego Zespołu zlokalizowanego w salonie w Gorzowie Wielkopolskim, poszukuje osoby na stanowisko: Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów.

Zapraszamy Studentów i Absolwentów Wydziału Technicznego do zapoznania się z ofertą oraz do aplikowania: oferta_BMW

 

27 lutego 2020 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się piąta konferencja z cyklu „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”. Projekt organizowany jest przez Kancelarię Prezydenta RP we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji, Polskim Funduszem Rozwoju oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Celem konferencji jest wsparcie osób kreatywnych, ludzi chcących budować start-upy, rozwijać istniejące już firmy, wzbogacać sprawdzone działania o komponent innowacyjnych technologii.

Na Wydziale Technicznym dnia 28.02.2020 odbył się już czwarte spotkanie z cyklu Przemysł – nauka – dobre połączenie organizowane przez Koło SIMP WT AJP. Tematem, którym zajmowaliśmy się tym razem było spawalnictwo i diagnostyka złączy spawanych. Na początku spotkania Pan Piotr Sliz z firmy EWM AG przedstawił temat pt. Oszczędności w wytwarzaniu konstrukcji stalowych dzięki procesowi force arc oraz przeprowadził warsztaty, gdzie uczestnicy mogli zapoznać się z metodą inwertorową MAG oraz własnoręcznie wykonać spaw. Po krótkiej przerwie kolejne wystąpienie należało do Pana Kamila Uflanda z PHU Test Sp. z o.o., Pani Dominiki Furman z Olympus Polska Sp. z o.o. oraz Patryka Muchela z MuXhel Industrial Solutions. Jako przedstawiciel naszej uczelni wystąpił Pan Bartosz Daszkowski z tematem który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Gratulujemy Panu Bartkowi odwagi oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Na końcowych warsztatach uczestnicy mogli na urządzeniach pomiarowych zbadać wykonane spawy oraz zobaczyć tzn. pozycjoner do rur, który ułatwia cały proces spawania.

Czwarte spotkanie z cyklu cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, w którym uczestniczyło ponad 100 osób.

Reportaż o cyklu spotkań ukazał się w Wiadomościach Gorzowskich na TVP 3 dnia 29.02.2020

Dziękujemy bardzo wszystkim za pomoc.

ulotka-1.jpg

Rusza już czwarty cykl spotkań pt. Przemysł – nauka – dobre połączenie. Tym razem tematem przewodnim będzie Spawalnictwo i diagnostyka złączy spawanych. Zarówno wykładowcy, studenci, jak i przedstawiciele firm zaprezentują ciekawe tematy z tej dziedziny. Między innymi Pan Piotr Śliz z firmy EWM AG przedstawi temat pt. Oszczędności w wytwarzaniu konstrukcji stalowych dzięki procesowi force arc. Przedstawiciel firmy PHU TEST-SPAWSYSTEM  Pan Kamil Ufland omówi sposoby oceny złącz spawanych, a Pani Dominika Furman z firmy Olympus przedstawi techniki mikroskopowe i NDT w ocenie spoin.

 
Po sesji tematycznej przyjdzie czas na warsztaty z udziałem gości. Będzie można spawać oraz zapoznać się z aparaturą do oceny spoin.
 
Zapraszamy serdecznie!!
 
Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2020 roku od godz. 15.30 przy ul. Chopina 52 w budynku nr 6 i sali 301. Warsztaty będą prowadzone zarówno w sali 301, jak i przed budynkiem.
 
Zainteresowane osoby proszone są o potwierdzenie obecności na e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Pani Prezes Koła SIMP przy WT AJP Joanna Kostrzewa po numerem tel. 504-155-239.
Informacji o działalności Koła SIMP przy WT AJP można szukać na następujących stronach:
 
4_Przemysł_-_nauka_-_dobre_połączenie1M.JPG