Od prawej logo Akademii im. Jakuba z Paradyża, logo Nauki dla społeczeństwa oraz klastra SinotaicWydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Polski Klaster Internetu Rzeczy i Sztucznej Inteligencji zapraszają na kolejne kolejne spotkanie w ramach projektu „Generator Innowacji dla Przemysłu 4.0”, którego celem jest wsparcie procesów innowacyjności, a realizowanego w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Nauka dla Społeczeństwa". Seminarium odbędzie się w dniach 20-21 września 2022 na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkpolskim.

Tematem spotkania będzie włączenie rzek w proces rozowju technologii Smart w miastach. Dwudniowe spotkanie poprowadzą dr Piotr Gutowski z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz mgr Łukasz Burak z firmy SPAWKON Sp. z o.o. W programie przewidziano zaprezentowanie koncepcji budowy slipów na Odrze, utworzeniu Portu Technologicznego przy rzece Warcie. Podobnie jak podczas poprzednich spotkach zaplanowno panele dyskusyjne, aby wspomóc firmy w transormacji cyfrowej, a w tym przypadku wykorzystania potencjału rzek w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu i rejestrację do 15.09.2022 poprzez zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.