Od prawej logo Akademii im. Jakuba z Paradyża, logo Nauki dla społeczeństwa oraz klastra Sinotaic

Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Polski Klaster Internetu Rzeczy i Sztucznej Inteligencji zapraszają na kolejne kolejne spotkanie w ramach projektu „Generator Innowacji dla Przemysłu 4.0”, którego celem jest wsparcie procesów innowacyjności, a realizowanego w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Nauka dla Społeczeństwa". Seminarium odbędzie się w dniach 27-28 września 2022 w  Aeropolis, czyli Podkarpackim Park Naukowo-Technologicznym w Rzeszowie

Tematem spotkania będzie kreowanie innowacji i możliwości ich kreaowania z wykorzystaniem potencjałów parków naukowo-technologicznych oraz środków z funduszy zewnętrznych jak z Narodowego Centrum Nauki. Dwudniowe spotkanie poprowadzą Bartosz Jadam z Uniwersytetu Rzeszowskiego, Maciej Szalacha z Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Natalia Galica z Narodowego Centrum Nauki.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu i rejestrację do 24.09.2022 poprzez zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.