W dniu 27.01.24 studenci czwartego roku mechaniki i budowy maszyn studiów zaocznych pierwszego stopnia oraz pierwszego roku informatyki studiów zaocznych drugiego stopnia wraz z Panią Doktor Eweliną Gutowską odbyli wizytę studyjną w przedsiębiorstwie Foxy ICT w Kostrzynie nad Odrą.

Podczas wizyty studenci mogli zobaczyć cały proces produkcji papieru toaletowego, chusteczek i ręczników papierowych oraz zapoznać się ze znajdującym się w hali produkcyjnej centrum Lean. Pod koniec wizyty studenci dostali torbę z wyrobami marki własnej FOXY. Studenci byli pod ogromnym wrażeniem znajdującego się tam sprzętu oraz automatyzacji w fabryce. Dzięki uprzejmości przedsiębiorstwa Foxy ICT oraz kierownikowi Panu Grzegorzowi Bieruta mogli odbyć wizytę studyjną w sobotę.