telemond plakat warsztaty 2022 06 a4 v1

CKZIU ZBĄSZYNEK- NAUCZYCIEL INFORMATYKI

 

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT PRACY

 

 

 

Logo Drodzy Studenci i Absolwenci Wydziału Technicznego, firma Forvia Faurecia zaprasza do zapoznania się z ofertami pracy, praktyk i staży, które zostały zamieszczone ponieżej, a my do aplikowania.

1 oferta2 oferta

 

3 oferta

 

4 oferta

 

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT PRACY

Sieć Dealerska BMW jest otwarta na współpracę w zakresie praktyk oraz staży. Aby ułatwić Studentom nawiązanie współpracy z Autoryzowanymi Serwisami BMW, na dedykowanym serwisie www.praca-dealerbmw.pl stworzyliśmy nowe podstrony dotyczące praktyk oraz staży w Grupie BMW.

Co oferujemy studentom kierunków technicznych powiązanych z motoryzacją?

1.     Praktyki.

Na naszej podstronie: https://www.praca-dealerbmw.pl/praktyki/, zamieszczone są informacje o praktykach realizowanych w autoryzowanych Serwisach BMW.

Oprócz podstawowych informacji dotyczących praktyk, opublikowaliśmy listę Dealerów, którzy realizują praktyki. Po wybraniu na mapie Dealera najbliżej Państwa okolicy, pojawią się bardziej szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe do osoby koordynującej praktyki po stronie Dealera. Zachęcamy do kontaktu z koordynatorami oraz omówienia możliwości odbycia praktyk.

2.     Staże.

Na naszej podstronie https://www.praca-dealerbmw.pl/staze/, Państwa studenci znajdą informacje o stażach realizowanych w sieci Dealerskiej BMW oraz aktualne oferty staży, na które mogą aplikować.

Zachęcamy Studentów oraz Absolwentów Wydziału Technicnzego do zapoznania się z ofertą praktyk oraz staży w Sieci Dealerskiej BMW oraz aplikowanie i poszerzanie swoich kompetencji zawodowych.  

logolwzukrainaok10 czerwca 2022 r. w Laboratorium Technologicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się Lubuskie Forum Innowacji. Organizatorem forum był Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Było to pierwsze Lubuskie Forum Innowacji w Gorzowie. Ale także pierwsze w cyklu organizowanych przez urząd marszałkowski. Podczas spotkania reprezentowane było innowacje naszego regionu w tym także działalność naukowo-badawcza gorzowskiej Akademii. Uczestnicy spotkania mięli okazję zapoznać się z wystąpieniami:

  • Działalność Akademii im. Jakuba z Paradyża w obszarze B+R+I oraz przykłady projektów B+R w innowacyjnej gospodarce – trendy światowe, Aleksandra Radomska-Zalas, dziekan Wydziału Technicznego AJP ,
  • Przyszłość Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego, Justyna Kmietowicz, dyrektor GOT w Gorzowie Wlkp.,
  • Nowoczesne Technologie w medycynie, Robert Surowiec wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.,
  • Nowa organizacja – obszary wsparcia przedsiębiorców, Ireneusz Maciej Zmora, prezes Lubuskiej Federacji Przedsiębiorców Polskich.
  • Innowacje w gospodarce, Robert Barski – przedstawiciel Wydziału Technicznego,
  • Innowacyjne projekty – od koncepcji poprzez finansowanie, aż do produktu końcowego, Jacek Strościc – prezes Perceptus
  • Potencjalne finansowanie projektów B+R w obszarze innowacyjnej gospodarki, Sylwia Pędzińska Dyrektor Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego

Po części panelowej odbyły się warsztaty sieciujące i zbliżające ludzi biznesu z uczelniami i instytucjami. 

10 1

Autor zdjęcia: Katarzyna Kozińska