Trwa nabór projektów do drugiej edycji Inkubatora TransferHUB. Innowacyjne pomysły mogą zgłaszać osoby fizyczne, organizacje, instytucje i firmy. Mają one dotyczyć jednej z trzech wiodących ścieżek tematycznych w ramach zagadnienia pracy przyszłości: starzejącego się społeczeństwa, pozycji i możliwości kobiet na rynku pracy oraz automatyzacji i robotyzacji. Rozwiązania mogą być zgłaszane do 6 grudnia br. poprzez stronę transferhub.pl

Szanowni Studenci,

aby połączyć się z zajęciami zdalnymi należy zalogować się do ehms.ajp.edu.pl, a następnie wybrać zakładkę e-learning. Po wybraniu zakładki e-learning pojawi się lista przedmiotów. Zgodnie z czasem wyznaczonym na planie wybieramy dany przedmiot, a następnie przycisk "Odtwórz". Wówczas pojawi się okno MS Teams. Samo zalogowanie się do MS Teams, bez wejścia przez ehsm.ajp.edu.pl, nie daje możliwości dołączenia do zajęć.

W przypadku pytań lub problemów proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

GODZINY PRZYJĘĆ

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

INFORMACJA

PLAKAT