W środę (16 października) w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów motywacyjnych dla 78 uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych, przyznawanych w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0”. 

3 października 2019 r. na Wydziale Technicznym odbył się wykład prof. Janusza Szymczyka, który jest pracownikiem naukowym Wyższej Szkoły w Stralsundzie w Niemczech, z którą wydział współpracuje od kilku lat.

27 września 2019 r. na Wydziale Technicznym rozstrzygnięty został konkurs dla młodych programistów „Innowacyjne Rozwiązania z zakresu smart cities dla twojego miasta” organizowany w ramach realizowanego w naszym mieście projektu pt. „Rozwój elektronicznych usług świadczonych przez Urząd Miasta Gorzowa Wlkp. oraz udostępniania danych publicznych”.

Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, organizuje XIX EDYCJĘ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym wykonaną i obronioną w krajowej wyższej szkole technicznej.

Dokumenty konkursu i więcej informacji na stronie: S I M P.

simp