pobrane 1 czerwca (studia stacjonarne) i 17 czerwca (studia niestacjonarne) studenci 3 roku kierunku Automatyka i robotyka odbyli wizyty studyjne w firmie ZM MESTIL w ramach zajęć z przedmiotu Modelowanie systemów przemysłowych. W ramach wizyty pod opieką mgra inż. Grzegorza Włażewskiego studenci zapoznali się z zagadnieniami związanymi z projektowaniem i monitorowaniem procesu produkcji urządzeń przemysłowych, w tym systemów automatyki przemysłowej. 

 

29 czerwca 2023 r. w Sali Odczytowej Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień w Rankingu SZKÓŁ WYŻSZYCH PERSPEKTYWY 2023. Szacowne grono zwycięzców w swych kategoriach tworzą: Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski, Akademia Leona Koźmińskiego i Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Wyniki Rankingu Perspektyw 2023

Oferta_pracy_molex.jpg

oferta pracy

W dniu 19 czerwca na Wydziale Technicznym odbyło się spotkanie z przedstawicielami TH Wildau. Spotkanie maiło on celu nawiązanie współpracy naukowej oraz wymiany doświadczeń między uczelniami. Ze strony Niemieckiej uczestniczyli Pani prof. dr inż. Diana Hannebauer kierownik Katedry Inżynierii Cyfrowoej - profesor nauk inżynieryjno-przyrodniczych oraz Pan Stefan Wolter z Wydziału Inżynierii i Nauk Przyrodnich TH Wildau. Wydział Techniczny reprezentowali dr inż. Kazimierz Krzywicki, mgr inż. Grzegorz Włażewski, dr inż. Grzegorz Andrzejewski, dr inż. Robert Barski oraz dr inż. Łukasz Lemieszewski, w potkaniu uczestniczyli także Pan Zbigniew Rudowicz Prezes Zarządu i Dyrektor Spółki „MESTIL” dzięki któremu doszło do tego spotkania. Liczymy na dalszą współpracę.   

IMG 3520

IMG 3522

IMG 3525

 

hoch13 czerwca 2023 r. prof. Janusz Szymczyk, dr inż. Aneta Jakubus oraz mgr inż. Jonna Kostrzewa reprezentowali Wydział Techniczny podczas Międzynarodowych Targów "International Days 2023 Stralsund" organizowanych przez Hochschule Stralsund. Wydział Techniczny był jedną z 25 uczelni, które prezentowały na targach swoją ofertę, a nas Przedstawiciele zapoznawali z ofertą wydziału oraz możliwościami wymiany międzynarodowej. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą uczelni ze Stralsundu oraz pełną informacją o targach: https://www.hochschule-stralsund.de/host/aktuelles/news/detail/n/die-welt-zu-gast-in-stralsund-new6480378de212b367159199/

20230613 082657

InternationalDays Gruppenfoto